СЕЗОН

2019 — 2020

ЧУД 2020

Переможці
Карина Кузнєцова та Роман Матюшко

Топ-спікер

Герман Ніколенко

Кращий суддя

Олег Стоєв

Всеукраїнські

дебатні турніри

Англомовні

дебатні турніри

ВДТ «Come Together»

Переможці
Арьє Мора та Вікторія Шадманова

Топ-спікер

Арьє Мора

Кращі судді

Олена Куваєва та Карина Кузнєцова

ВДТ «Summer Cup»

Переможці

Наталія Добровольська та Олександр Боєв

Топ-спікер

Христина Шкрябіна

Кращий суддя

Артем Юхимчук

ВДТ «Волинська Толока»

Переможці

Андрій Касьяненко та Данило Ралко

Топ-спікер

Владислав Костін

Кращий суддя

Арьє Мора

ВДТ «Кубок Фенікса»

Переможці

Карина Кузнєцова та Роман Матюшко

Топ-спікер

Андрій Касьяненко

Кращий суддя

Борис Пікалов

ВДТ «Голодні Ігри»

Переможці

Антон Амельохін та Дмитро Сєфєр

Топ-спікер

Антон Амельохін

Кращий суддя

Герман Ніколенко

ВДТ «Відкриваємо Сіверщину»

Переможці

Данило Ралко та Христина Семенюк

Топ-спікер

Данило Ралко

Кращий суддя

Андрій Роспотнюк

МДТ «Lviv Open»

Переможці
Борис Пікалов та Андрій Касьяненко

Топ-спікер

Борис Пікалов

Краща суддя

Ала Фібер

АДТ «Lubart Cup»

Переможці

Катерина Венц та Віталій Марченко

Топ-спікер

Ігор Біда

AДТ «Kharkiv Cup»

Переможці

Інна Мазурик та Ігор Біда

Топ-спікер

Данило Ралко

Краща суддя

Каріна Кузнєцова

Шкільні

дебатні турніри

Шкільний Чемпіонат

України з дебатів

Переможці

Андрій Дульчак та Дар'я Рябініна

Топ-спікер

Олександр Булін

Кращий суддя

Антон Євтушок

ВДТ «Всеукраїнський Шкільний дебатний турнір»

Переможці

Олександр Булін та Влад Голопотелюк

Топ-спікер

Олександр Булін

Краща суддя

Ольга Поліщук

ВДТ «Перша Столиця»

Переможці

Вероніка Гадяцька та Герман Ніколенко

Топ-спікер

Вероніка Гадяцька

Кращий суддя

Єгор Колдов

ВДТ «When Words Matter»

Переможці

Вікторія Шадманова та Арьє Мора

Топ-спікер

Арьє Мора

Кращий суддя

Дмитро Сєфєр 

ВДТ «3V»

Переможці

ТРЕК ДОСВІДЧЕНИХ — Тетяна Соболєва та Антон Канівець

ТРЕК НОВАЧКІВ —  Марія Данець та Марія Волга

Топ-спікери

ТРЕК ДОСВІДЧЕНИХ —  Павло Краснощок
ТРЕК НОВАЧКІВ —  Марія Волга

Кращий суддя

Єгор Колдов

ВДТ «Кубок Одеси»

Переможці

ТРЕК ДОСВІДЧЕНИХ — Борис Пікалов та Артем Юхимчук

ТРЕК НОВАЧКІВ —  Марія Данець та Марія Волга
ТРЕК ШКОЛЯРІВ — Олександр Булін та Діана Конотовська

Топ-спікери

ТРЕК ДОСВІДЧЕНИХ —  Андрій Касьяненко
ТРЕК НОВАЧКІВ —  Марія Волга

ТРЕК ШКОЛЯРІВ — Олександр Єжов

Краща суддя

Тетяна Козловська

ВДТ «Коломия Єднає»

Переможці

Борис Пікалов та Сергій Давидов

Топ-спікер

Артем Юхимчук

Кращий суддя

Ростислав Барабаш

ВДТ «Новорічний Кубок»

Переможці

Інна Мазурик та Ігор Біда

Топ-спікер

Інна Мазурик

Кращий суддя

Олег Стоєв

ВДТ «Jedi Training Camp»

Переможці

Тетяна Соболєва та Дмитро Акулов

Топ-спікери

СЕРЕД ДОСВІДЧЕНИХ —  Роман Матюшко

СЕРЕД НОВАЧКІВ —  Марія Волга

Кращий суддя

Єгор Колдов 

ВДТ «Fight Club»

Переможці

Герман Ніколенко та Христина Шкрябіна 

Топ-спікер

Герман Ніколенко

Краща суддя

Поліна Сороколіт 

ВДТ «Кубок Вогню»

Переможці

Борис Пікалов та Елеонора Швець

Топ-спікер

Андрій Касьяненко

Кращий суддя

Богдан Оліх

ВДТ «Кубок Ректора»

Переможці

Христина Шкрябіна та Тетяна Козловська

Топ-спікери

Христина Шкрябіна. Андрій Касьяненко та Герман Ніколенко

Кращий суддя

Андрій Роспотнюк

ВДТ «Quarantine Cup»

Переможці

Тетяна Соболєва та Дар'я Рябініна 

Топ-спікер

Андрій Чумачов

Кращий суддя

Сергій Кришталь

ВДТ «Галицько-Волинський кубок»

Переможці

Антон Євтушок та Катерина Туркін

Топ-спікер

Інна Мазурик

Краща суддя

Елеонора Швець

Федерація дебатів України

  • Серый Facebook Icon
  • 87413_edited