• ФДУ

Федерації дебатів України 10 років!

Обновлено: 7 мая 2021 г.

Сьогодні наша організація видзначає свій перший великий ювілей! День за днем, пліч-о-пліч кожен дебатер творив історію ФДУ.

Усе почалось у далекому 2011-му з першої установчої конференції Федерації. Тоді кілька десятків людей вирішили, що дебатам в Україні бути. І зараз нас вже понад 1000 членів, 16 осередків та клуб у Кракові і ми не зупиняємося!


У червні 2012 пройшов перший дебатний турнір для членів ФДУ «Кубок Федерації» у Вінниці. Тоді турніри проводились рідко. А сьогодні наші дебатери мають можливість щотижня змагатись за титул переможця, спілкуватись з друзями, подорожувати Україною, і навіть коли ми не можемо зробити цього фізично, ми тренуємося, дебатуємо та перемагаємо онлайн. І ми пишаємось цим!Ми досягли, здавалося б раніше, нереальних вершин – наша команда почала співпрацювати з Міністерством молоді та спорту України, посольством Фінляндії, фондом Відродження та іншими організаціями, а наші заходи підтримують міські та обласні ради. Ми здобули й продовжуємо здобувати визнання та підтримку.


Завдяки дебатним заходам про нас дізналось понад 15 тисяч людей в Україні. І це тільки початок!


З того часу пройшло так багато років, кожен з нас змінився й кожен з нас змінив Федерацію. Шановні дебатери, друзі, ми щиро вдячні кожному за вашу працю, силу та час. Вдячні, що ви разом з нами ставали кращими і вчились на помилках. Завдяки вашій наполегливості Федерація Дебатів України продовжує гордо крокувати вперед!


Дебати змінюють життя кожного, хто в них приходить. А кожен з вас змінює себе, суспільство навколо і робить завтрашній світ кращим. Я пишаюся бути частиною тепер вже такого великого механізму, який рухає світ вперед! Дякую кожному з вас за ваш внесок і вітаю вас із нашим спільним 10-літтям!

Президент ФДУ Карина Кузнєцова

134 просмотра0 комментариев

Недавние посты

Смотреть все